Meny
Bli medlem

Trøndelag Senterungdom

Følg oss på Facebook
Trøndelag Senterungdom

Lokallag

 

Indre Fosen Senterungdom
Sigurd Ramdal
+47 915 52 606
sigramdal@outlook.com
 

Indre- og midtre Namdal Senterungdom
Maja Nordheim Viken
+47 979 69 763
maja.nordheim.viken@hotmail.com
 

Innherred Senterstud
Karen Elverum
+47 951 10 378
karen_elverum@hotmail.com
 

Neadalen Senterungdom
Eline Stene
+47 468 50 912
este@sp.no

Melhus Senterungdom
Maren Grøthe
+47 960 46 535
marengrothe@outlook.com
 

Orkland Senterungdom
Elias Elvrum Hoston
+47 465 11 820
elias.hoston@gmail.com
 

Røros Senterungdom
Emilie Ryen Løkken
+47 469 07 720
emilierlokken@hotmail.com
 

Skaun Senterungdom
Vegard Sem
+47 900 10 282
Vegard.Sem@gmail.com

Snåsa Senterungdom 

Fredrik Berg Holsing

+47 957 59 652

fbh1997@hotmail.com

Steinkjer Senterungdom
Jens Bartnes
+47 403 15 636
jens.bartnes@hotmail.com

Stjørdal Senterungdom
Marit Elverum
+47 911 46 562
maritelverum2@gmail.com

Trondheim Senterstud
Nils Forren
+47 416 13 751
nils.forren@gmail.com
 

Verdal Senterungdom
Edel Marie Einarsen
+47 994 23 052
edelmariete@gmail.com
 

Ytre Namdal Senterungdom
Tina-Evelyn Buvarp
+47 960 18 704
tina-evelyn.buvarp@stortinget.no

Vi tror på HELE Trøndelag!

Trøndelag Senterungdom er landets største fylkeslag med ca. 350 medlemmer. Vi har flere regionale aktiviteter i løpet av året, slik som skoleringer, stands, møter og vi går blant annet i opptoget på vømmølfestivalen. Vi er opptatt av at politikk skal være spennende og lærerikt, men at vi også skal ha det sosialt og trivelig i lag. Vi er en engasjert gjeng som står på for saker som angår ungdom og spesielt da i Trøndelag. Vi er opptatt av at hele Trøndelag skal bli sett og at du skal ha gode tilbud uansett hvor du bor. Trøndelag er et stort fylke og har mange bygder og større og mindre byer, og alle skal ha det godt i Trøndelag.