Til forsiden
Du er her: Hjem  / Østfold 


Senterungdommen i Østfold med planer for våren 2010:

Vi er på gli!

[25.11.09 22:58] Her blir det mye god mat og moro uttalte styremedlem Emil Henningsmoen etter at vårens planer var lagt.


Senterungdommen i Østfold, som består av en gjeng nyvervede entusiaster ønsker å satse på både politikk og moro i det kommende halvåret. De 3 styremøtene blir åpne, og avholdes på 3 ulike pizzarestauranter rundt om i fylket. Alle interesserte ungdommer er hjertelig velkommen til møtene:

  • 20. januar - Peppes Pizza i Askim
  • 10. mars - Peppes Pizza i Rygge
  • 12. mai - Peppes Pizza i Sarpsborg

I tillegg til disse tre møtene har fylkesstyret planer om å møte fulltallig opp på Senterungdommens vårslepp i mars/april.

19.-21. mars er det planer om slalåmtur til Lillehammer mens 5. juni planlegger man "ulvejakt" (les: Paintball) i samarbeid med Akershus og Oslo Senterungdom, med påfølgende sommerfest.

Ser dette ut til aktiveter du kan tenke deg å være med på? Kontakt ungdomssekretær Elisabeth Strengen Gundersen på e-post esg@sp.no eller mobil: 900 25 477

Tips en venn

Skriv ut Skriv ut